Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–18:00

Сб: 11:00–15:00

0
Мій кошик

Смаколики на подарунок

Смачні подарунки - це, звичайно, традиційно. Але в нас колекція саме тих смаколивків, що будуть незвичним та приємним подарунком. Іноді милим, іноді мотивуючим, іноді сміливим. Обирайте до смаку і нехай Вам і Вашим близьким буде солодко.

Що в нас є з подарункових смаколиків?

Кава, чай, какао та зефірки до них. Ці гарячі напої завжди актуальний подарунок. До того ж, смачний. Кава арабіка, змелена або у зернах, чорний та зелений чай, ароматні купажі - читайте описи у сподобавшихся Вам подарунках. Кожний напій спаковано у подарункове пакування, що несе в собі приємний зміст. Кава для котика? Тупо кава? Або чай для мами? Або чай Узбагоїн? Емоції від таких подарунків зашкалюють.

Шоколадні набори з молочного шоколаду - не тільки смачний подарунок, але ще й ціла коробка з яскравими побажаннями. Кожну плиточку обгорнуто фантом, що несе в собі добрий та емоційний посил.

Цукерки з желе у смішних банках підіймають настрій. Жуйки Love is або у вигляді імітації ліків (але що не є ліками) додадуть яскравих вражень.

Печиво з передбаченнями - то модний та смачний подарунок. Їстівні конвертики - а в середині гарні передбачення. У коробочках з побажаннями, віршами та яскравими малюнками. До будь-якого свята. Смачно та приємно.

Лупиздрики - новий хіт. Солоне гарно обсмажене насіння у розкішній коробочці. Ще й з конвертиком усередині. Щоб гарно лузати. Завжди викликає посмішку.

Медове печіво випікається з фермерських продуктів, для глазурі використовуються харчові барвники виробництва США. Дуже смачно, дуже яскраво, дуже акуратно виготовлено.

І ще багато смаколиків... Просто обирайте в магазині!

Вгору