Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–18:00

Сб: 11:00–15:00

0
Мій кошик

Подарункові чашки, тарілки, миски, келихи, рюмки

Купити чашку на подарунок, або подарункову тарілку, або келих в подарунковому пакуванні в магазині подарунків vipdar. Якісні товари, фабричне нанесення зображення, гарантія від виробника. Ми продаємо ліцензійні подарункові товари з офіційного дозволу виробників та дизайнерів.

Які в нас є подарунки?

Серія дизайнерських чашок від vipdar.net. Якісний друк. Милі або хуліганські написи. Подарункове пакування. Вам сподобається. 

Серія з котиками "Сьо Ти Від Мене Хоцес" від дизайнера Андрєєв. Тут Ви можете обрати подарунок за професією, для родичів або за емоціями. Хуліганські чашки з Гусем від Надьожної, підписані суржиком, викликають посмішку у Ваших друзів. Подарункові дизайнерські чашки, келихи та тарілки від Orner та Papa Design задовольнять тих, хто любить щось дуже миле, та тих, хто вважає себе скаженими імператрицями.

Подарунковий посуд завжди приємно отримати на будь-яке свято. Але в нас є подарунки не тільки до свята - для підтримки рідних та друзів, щоб розповісти про кохання, просто сказати, що Ви думаєте про близьких. Більшість товарів продається у подарунковому пакуванні. Також Ви можете зібрати подарункові бокси, які приємно дарувати та які викликають захват.

Приємних покупок та чудових подарунків!

Вгору