Ознайомтеся, будь ласка, з наступною інформацією. Якщо Ви не згодні з нею, не використовуйте, будь ласка, сайт.

Покупки на vipdar реалізуються лише після повної передплати за товари за реквізитами, що вказані на цьому сайті або надані менеджером. Також Ви можете скористатися онлайн-оплатами в інтернет-магазині vipdar.net при оформленні кошика. 

Доставка виконується на протязі 1-5 робочих днів після зарахування коштів за реквізитами, згідно обраного Вами способу доставки, якщо Вам менеджер не повідомив про інші строки. Більшість замовлень виконуються протягом доби з моменту зарахування.

Ми турбуємося про цілістність доставки Ваших замовлень, тому самостійно спаковуємо їх у картонне пакування з нашими фірмовими позначками. У відділенні Нової пошти або при отриманні від кур`єра відразу перевіряйте пакування на цілістність , пошкодження та відповідність Вашому замовленню. 

За послуги доставки сплачує отримувач, крім випадків, що вказано у розділі "Програма лояльності"

При виникненні будь-яких питань зв`яжіться з нами за номером 0987555561, 0637555561.

Є два варіанти сплати, що Ви можете обрати на сайті vipdar.net при оформленні замовлення.

1. Сплата за реквізитами. В цьому випадку Ви можете сплачувати з будь-якої картки, платіжного терміналу або каси банку, обравши опцію "Сплата за реквізитами IBAN Україною". 

Реквізити на сплату:

ФОП Пасько С.В., ІПН 2895008649, IBAN: UA163808050000000026009581409, в АТ "Райффайзен Банк Аваль"

В призначенні платежу вказувати номер замовлення. Зарахування виконується від 1 до 3 робочих днів.

Докладніше як сплачувати, можна подивитися тут

2. Сплата карткою WFP. В цьому випадку Ви обираєте вказану опцію при оформленні замовлення (при покупці через рожеву кнопку "Купити"). У Вас буде відкрито вікно для введення даних Вашої картки. Ми співпрацюємо з провайдером електроних платежів Way For Pay, що є офіційною та безпечною системою платежів в Україні. 

Дані Вашої платіжної карти покупця недоступні для персоналу інтернет-магазину

Дані не зберігаються на сервері сайту інтернет-магазину. Покупець вводить дані своєї платіжної карти на захищеній сторінці платіжного сервера процесингового центру WFP, отже, реквізити карти покупця не будуть доступні персоналу інтернет-магазину. Така функціональність є реалізацією вимог із безпеки міжнародних платіжних систем для операцій в інтернеті. Зарахування виконується протягом 5 хвилин.

Просимо бути також уважними - діалогове вікно системи буде відкрито з можливістю оплати протягом 15 хвилин. Якщо Ви не встигли сплатити, зв`яжіться з нашими менеджерами.

 

Увага! Відправка посилок виконується у наступні дні:

- понеділок

- середа

- п`ятниця

 

Зберігайте квитанції про сплату! Приємних покупок!