Ознайомтеся, будь ласка, з наступною інформацією. Якщо Ви не згодні з нею, не використовуйте, будь ласка, сайт.

Покупки на vipdar реалізуються лише після повної передплати за товари за реквізитами, що вказані на цьому сайті або надані менеджером. Також Ви можете скористатися онлайн-оплатами в інтернет-магазині vipdar.net при оформленні кошика. 

Доставка виконується на протязі 1-5 робочих днів після зарахування коштів за реквізитами, згідно обраного Вами способу доставки, якщо Вам менеджер не повідомив про інші строки. Більшість замовлень виконуються протягом доби з моменту зарахування.

Ми турбуємося про цілістність доставки Ваших замовлень, тому самостійно спаковуємо їх у картонне пакування з нашими фірмовими позначками. У відділенні Нової пошти або при отриманні від кур`єра відразу перевіряйте пакування на цілістність , пошкодження та відповідність Вашому замовленню. 

За послуги доставки сплачує отримувач, крім випадків, що вказано у розділі "Програма лояльності"

 

 

Дані Вашої платіжної карти покупця недоступні для персоналу інтернет-магазину

Дані не зберігаються на сервері сайту інтернет-магазину. Покупець вводить дані своєї платіжної карти на захищеній сторінці платіжного сервера процесингового центру WFP, отже, реквізити карти покупця не будуть доступні персоналу інтернет-магазину. Така функціональність є реалізацією вимог із безпеки міжнародних платіжних систем для операцій в інтернеті. Зарахування виконується протягом 5 хвилин.

Просимо бути також уважними - діалогове вікно системи буде відкрито з можливістю оплати протягом 15 хвилин. Якщо Ви не встигли сплатити, зв`яжіться з нашими менеджерами. Будь ласка, не створюйте повторно однакових замовлень - кожного разу списуються товари зі складу. Ми допоможемо та відредагуємо.

 

Увага! Відправка посилок виконується у наступні дні:

- понеділок

- середа

- п`ятниця

 

Зберігайте квитанції про сплату! Приємних покупок!