Ознайомтеся, будь ласка, з наступною інформацією. Якщо Ви не згодні з нею, не використовуйте, будь ласка, сайт.

Покупки на vipdar реалізуються лише після повної передплати за товари за реквізитами, що вказані на цьому сайті або надані менеджером. Також Ви можете скористатися онлайн-оплатами в інтернет-магазині vipdar.net при оформленні кошика. 

Доставка виконується на протязі 1-5 робочих днів після зарахування коштів за реквізитами, згідно обраного Вами способу доставки, якщо Вам менеджер не повідомив про інші строки.

Ми турбуємося про цілістність доставки Ваших замовлень, тому самостійно спаковуємо їх у картонне пакування з нашими фірмовими позначками. У відділенні Нової пошти або при отриманні від кур`єра відразу перевіряйте пакування на цілістність , пошкодження та відповідність Вашому замовленню. 

При виникненні будь-яких питань зв`яжіться з нами за номером 0987555561, 0637555561.

Є два варіанти сплати, що Ви можете обрати на сайті vipdar.net при оформленні замовлення.

1. Сплата за реквізитами. В цьому випадку Ви можете сплачувати з будь-якої картки, платіжного терміналу або каси банку, обравши опцію "Сплата за реквізитами IBAN Україною". 

Реквізити на сплату:

ФОП Пасько С.В., ІПН 2895008649, IBAN: UA163808050000000026009581409, в АТ "Райффайзен Банк Аваль"

В призначенні платежу вказувати номер замовлення. Зарахування виконується від 1 до 3 робочих днів.

Докладніше як сплачувати, можна подивитися тут

2. Сплата карткою WFP. В цьому випадку Ви обираєте вказану опцію при оформленні замовлення (при покупці через рожеву кнопку "Купити"). У Вас буде відкрито вікно для введення даних Вашої картки. Ми співпрацюємо з провайдером електроних платежів Way For Pay, що є офіційною та безпечною системою платежів в Україні. 

Дані Вашої платіжної карти покупця недоступні для персоналу інтернет-магазину

Дані не зберігаються на сервері сайту інтернет-магазину. Покупець вводить дані своєї платіжної карти на захищеній сторінці платіжного сервера процесингового центру WFP, отже, реквізити карти покупця не будуть доступні персоналу інтернет-магазину. Така функціональність є реалізацією вимог із безпеки міжнародних платіжних систем для операцій в інтернеті. Зарахування виконується протягом 5 хвилин.

Просимо бути також уважними - діалогове вікно системи буде відкрито з можливістю оплати протягом 15 хвилин. Якщо Ви не встигли сплатити, зв`яжіться з нашими менеджерами.

 

Зберігайте квитанції про сплату! Приємних покупок!