Ознайомтеся, будь ласка, з наступною інформацією. Якщо Ви не згодні з нею, не використовуйте, будь ласка, сайт.

Завжди перевіряйте отримані товари у відділенні Нової пошти. Якщо при транспортуванні буде виявлено будь-яке пошкодження товару, треба безпосередньо у відділенні скласти про це акт. Ми Вам вишлемо товар на заміну за свій рахунок. Якщо Ви не перевірите товар у відділенні перевізника, ми не зможемо Вам зробити заміну.

Якщо товар вам з будь-якої причини Вам не підійшов, згідно закону України Ви можете його повернути протягом 14 днів. Він має бути повернений в тому самому вигляді, в якому Ви його отримали, та неушкодженим, зі збереженням етикеток та неушкодженим пакуванням. Після отримання товару на протязі одного робочого дня ми повернемо Вам кошти. Вартість послуг компанії-перевізника в цьому випадку сплачує покупець. Якщо у Вас виникла ситуація, коли Ви хочете відмовитися від замовлення та повернути товар, зв`яжіться з нами у робочий час за номером 0987555561, ми пояснемо вам процедуру повернення.

Товари, виготовлені для Вас за індивідуальним замовленням зігдно Ваших вказівок та достатньої якості, а також товари з розділу "VIP-подарунки" обміну та поверненню не підлягають.

Також хочемо зауважити, що більщість товарів ми відправляємо зі свого складу після ретельної перевірки. Всі наші постачальники виготовляють товари високої якості згідно ГОСТів на міжнародних стандартів якості. Якщо через деякий час після використання (до 1 місяця) Ви виявите якість скриті недоліки товарів, ми замінимо їх Вам на протязі цього року після внутрішньої експертизи виробника, що доведе, що причиною недоліку став скритий виробничий брак. Якщо у вас настала така ситуація - зв`яжіться з нами 0987555561 у робочий час. Також звертаємо увагу, що товар буде можливість замінити тільки у випадку його подальшого виробництва постачальником.

Також ми завжди самі спаковуємо товари для пересилання Вам, тому впевнені, що вони доїдуть неушкодженими.

Від себе добавляємо трохи щастя.