Ознайомтеся, будь ласка, з наступною інформацією. Якщо Ви не згодні з нею, не використовуйте, будь ласка, сайт.

Завжди перевіряйте отримані товари у відділенні Нової пошти. Якщо при транспортуванні буде виявлено будь-яке пошкодження товару, треба безпосередньо у відділенні скласти про це акт та повідомити нам про ситуацію. Товари страхуються на повну вартість, що при пошкодженні має буде повернута компанією-перевізником. Якщо ви не перевірите та не засвідчите офіційно пошкодження у відділенні НП, ми не зможемо вам допомогти у вирішенні питання.

Якщо товар вам з будь-якої причини Вам не підійшов, згідно закону України Ви можете його повернути протягом 14 днів. Він має бути повернений в тому самому вигляді, в якому Ви його отримали, та неушкодженим, зі збереженням етикеток та неушкодженим пакуванням. Після отримання товару на протязі одного робочого дня ми повернемо Вам кошти. Вартість послуг компанії-перевізника в цьому випадку сплачує покупець. Якщо у Вас виникла ситуація, коли Ви хочете відмовитися від замовлення та повернути товар, зв`яжіться з нами у робочий час за номером 0987555561, ми пояснемо вам процедуру повернення.

Товари, виготовлені для Вас за індивідуальним замовленням зігдно Ваших вказівок та достатньої якості, а також товари з розділу "VIP-подарунки" обміну та поверненню не підлягають.

Обмін товару можливий, якщо:

- Магазином було зроблено помилку при відправленні. Фіксація помилки має призводитися у відділенні Нової пошти або в присутності кур`єра Нової пошти. В цьому випадку ми замінюємо товар за свій рахунок: Ви маєте повернути нам помилково відправлене у тому ж вигляді, що ми Вам відправили, а ми оперативно відправимо після цього заміну. Заміна проводиться на відділення Нової пошти за рахунок продавця. Якщо покупець бажає інший спосіб доставки товару - у цьому випадку він самостійно несе всі витрати з логістики.

- За бажанням покупця. Якщо покупець бажає замінити відправлений товар на інший, це можливо, якщо товари є у наявності. В цьому випадку всі затрати, пов`язані з логістикою, несе покупець.

 

Також хочемо зауважити, що більшість товарів ми відправляємо зі свого складу після ретельної перевірки. Всі наші постачальники виготовляють товари високої якості згідно ГОСТів на міжнародних стандартів якості. Якщо через деякий час після використання (до 1 місяця) Ви виявите якість скриті недоліки товарів, ми замінимо їх Вам на протязі цього року після внутрішньої експертизи виробника, що доведе, що причиною недоліку став скритий виробничий брак. Якщо у вас настала така ситуація - зв`яжіться з нами 0987555561 у робочий час. Також звертаємо увагу, що товар буде можливість замінити тільки у випадку його подальшого виробництва постачальником.

Також ми завжди самі спаковуємо товари для пересилання Вам, тому впевнені, що вони доїдуть неушкодженими.

Якщо Ви не забираєте вчасно замовлення з відділення НП, за зберігання перевізник нараховує пеню, яку в цьому випадку Ви також сплачуєте самостійно. Якщо Ви відмовляєтеся від отримання товару, в такому випадку суму за товар Вам буде повернуто за вирахуванням логістичних витрат. Ваші замовлення Ви відслідковуєте самостійно на сайті Нової пошти або в додатку. Якщо з якихось технічних причин Ви не отримали повідомлення з номером ТТН протягом 3 робочих днів з моменту передплати, зверніться до нас за телефонами, вказаними на сайті, або у месенжери - ми повідомимо Вам додатково номер ТТН для відслідковування посилки. 

Від себе добавляємо трохи щастя.